Komunikat – COVID-19

Szanowni Państwo
Ze względu na postępujące zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, oraz mające na uwadze oficjalne stanowisko organów państwa i samorządu lokalnego uprzejmie informujemy o konieczności okresowego wprowadzenia zachowań wynikających z zaistniałej sytuacji.

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, uprzejmie informujemy, że do odwołania ograniczony będzie dostęp do Biura Obsługi Klienta i możliwość załatwiania spraw, które wymagają osobistej wizyty w siedzibie Spółki. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonami:

  • obsługa klienta (87) 523 00 97
  • oczyszczalnia ścieków 795 452 925
  • dział techniczny 724 444 244, techniczny@pwik.olecko.pl

Zalecamy korespondencję poprzez pocztę elektroniczną pwik@pwik.olecko.pl lub skrzynkę pocztową na bramie ul. Tunelowa 17. Sugerujemy wzajemne rozliczenia poprzez przelewy bankowe. (Kasa jest nieczynna). W sytuacjach alarmowych jesteśmy do dyspozycji pod telefonem: 994 lub 600 057 111

Jednocześnie informujemy, że do odwołania pracownicy PWiK w Olecku nie będą dokonywali wymiany wodomierzy w budynkach. Faktury będą wystawiane na podstawie średniego zużycia z trzech poprzednich miesięcy lub odczytów z nakładek radiowych. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o podawanie odczytów wodomierzy za pośrednictwem wskazanych wyżej kontaktów.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
Zaistniała sytuacja będzie obowiązywać do odwołania.